سیسمونی گیت:  بار اضافی، دو واحد آپارتمان و دو قورت و نیم باقی 

در پی ایجاد سر و صدا و رسوایی در مورد خرید سیسمونی خانواده آقای قالیباف در رسانه های اجتماعی و بدنبال آن افشای خرید دو واحد مسکونی در بهترین محله ترکیه، قالیباف نه تنها این مسئله را تکذیب بلکه در پی دادخواهی و شکایت از شخص منتشر کننده این خبر نیز میباشد.

البته باید خاطر نشان کرد که این اولین بار نیست که شاهد این وقایع در جمهوری اسلامی هستیم و بطور حتم آخری نیز نخواهد بود. ولی نکته جالب تکذیب آقایان و ادعای دادخواهی است. آقای قالیباف در امر اختلاس و دزدی و مال مردم خوری ید طولانی دارد. حال اگر کسی در این میان خواهان روشنگری باشد با وی برخورد قاطع می گردد. او بعد از این رسوایی نه تنها در مقام پاسخگویی بر نیامد بلکه ادعای شکایت نیز نموده است. واقعیت این است که گویا تمامی مسئولان جمهوری اسلامی از معصومان! هستند و هرگونه صحبتی علیه آنها اقدام علیه امنیت ملی، علی الخصوص شخص رهبری می باشد و شخص خاطی مفسد فی الارض و لایق چوبه دار است. 

رسانه های اجتماعی  تبدیل به مکانی برای روشنگریها و گفتگو های آزاد مردم می باشد  که این مسئله مغایر با اهداف رژیم است و بنابراین در صدد کنترل آن بر آمده اند . جمهوری اسلامی دانش و اطلاعات و آگاهی مردم را  دشمن اصلی خود می داند و به هر شکل ممکن از آن جلوگیری خواهد نمود. 

 مردم در خفقان کامل بسر می برند و این دزدان و جانیان در حال چپاول سرمایه های ملی هستند. این پول ها  یا صرف حمایت از عملیات تروریستی درلبنان و عراق و یمن و سوریه می گردد و یا آقایان که تعدادشان نیز کم نمی باشد، آنرا هزینه سرمایه گذاری برای خود و خانواده شان در خارج کشور مینمایند. چرا باید آقازاده ها و خانواده های سردمدارن برای تحصیل و زندگی بهتر در اروپا و آمریکا بسر ببرند، در حالیکه هنوز در نقاطی از ایران کودکان دسترسی به مدرسه و آموزش های اولیه و جایی برای اسکان ندارند. 

این پولها و سرمایه ها متعلق به مردم و ایران میباشد که این جانیان صرف عیش و نوش خود می کنند، در حالیکه  فقر و مشکلات اقتصادی در کشور به مرحله انفجار رسیده است.

ایلیا آتبین

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 Comment
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیرراستگفتار
امیرراستگفتار
27 روز قبل

یک مردی خرجی به زنش نمی داد، هر شب دیر وقت مست به خانه می آمد و هر شب پس از آمدن شروع به کتک زدن زنش می کرد! یک نفر به او گفت ، آخه مرد حسابی تو که نه خرجی میدی و هر شب هم بعد از لش بازی تو خیابون ، مست به خانه می آیی دیگه کتک زدنت چیه؟ مرد میگه ، اگه کتک هم نزنم که دیگه بهم شوهر نمی گن!!!
اگه قالیباف به این شکل اعمال قدرت نکنه که دیگه بهش مردی از سران کشور نمی گن!