قاسم آسوده بخواب، باقر بیدار است

بعد از سفر خانواده محمد باقر قالیباف برای خرید سیسمونی به استانبول برای نوه اش، امروز یک روزنامه نگار ادعا کرد که در این سفر خانواده ی قالیباف دو واحد آپارتمان هم از این شهر خریداری کرده اند. امیرحسین میراسماعیلی روزنامه‌نگار روزنامه جهان صنعت مدعی شده :«همسر، فرزند و داماد محمدباقر قالیباف در سفر به استانبول ۲ واحد آپارتمان به مبلغ ۴۰ میلیارد تومن در مجتمع لوکس «اسکای‌لند» در محله ماسلاک خریدن. اسکای‌لند که روبروی جنگل‌های بلگراد و کنار ورزشگاه گالاتاسرایه، جزو گرون‌ترین مجتمع‌های استانبوله». قالیباف دوست دیرینه قاسم سلیمانی بوده تا جاییکه سلیمانی در آغوش او اشک می ریخت. در ماجرای فساد اقتصادی همسر قاسم سلیمانی، قالیباف نقش اساسی را بازی می کرد. یعنی باقر بدون قاسم باز به چپاول ادامه می دهد.

مشاور قالیباف مدعی شده که تصاویر خانواده قالیباف در راه بازگشت از خرید سیسمونی را یک نهاد امنیتی خاص منتشر کرده است. در رژیم ایران دو نهاد امنیتی وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه می باشند. کدام یک از این دو نهاد باید به سردار سابق خود و رئیس مجلس کنونی خیانت کنند؟ بین سردارن سپاه برای چپاول بیشتر آیا رقابتی است که در فکر تضعیف و حذف یکدیگر هستند؟ سربازان آقا و همنشینان قاسم برای غارت ایران مسابقه می دهند. قاسم با شعارهای توخالی محور مقاومت مزدوران خود را در منطقه پرورش داده و همسرش از طرف دیگر ثروت ملی مردم ایران را با طرحهای الکی بنام خود می کرد.

رفتار امروز قالیباف آشکارا نشان می دهد که او ادامه دهنده راه قاسم است. چمدانهای دلار یا برای حماس فرستاده می شوند و یا اینکه به استانبول برای خرید آپارتمان. سران و سرداران سپاه هرروز بیشتر از دیروز اقتصاد ایران را فلج می کنند. تورم هر ماه در ایران رکورد می شود و همدمان قاسم در فکر خرید سیسمونی و خرید ملک. فرقی بین قاسم و باقر نیست. در آینده ی ما شاهد نزاع بیشتر سردار سپاه برای غارت ایران خواهیم بود.

بیتا پرتوی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها