واکنش گوهر عشقی به فیلم‌سازی صدا و سیما: جمهوری اسلامی دروغ می‌گوید

گوهر عشقی،‌ مادر ستار بهشتی وبلاگ‌نویس کشته‌شده در سال ۹۱، در واکنش به فیلم‌سازی صدا و سیما درباره حمله فیزیکی صورت گرفته به خودش، گفت: جمهوری اسلامی دروغ می‌گوید.

گوهر عشقی در یک لایو اینستاگرامی با مسیح علی‌نژاد گفت «چرا از روز اول که این اتفاق افتاد چنین فیلمی را منتشر نکردند؟ چرا وقتی این همه جوان مردم را در خیابان‌ها کشتند، دوربین نداشتند؟»

گفتنی است که صدا و سیما این فیلم را هفت روز پس از حمله فیزیکی به گوهر عشقی منتشر کرده است.

گوهر عشقی درباره ادعای صدا و سیما مبنی بر اینکه او به هنگام حمله فیزیکی در راه رفتن برای تزریق واکسن کرونا بوده و در مسیر مزار پسرش ستار بهشتی نبوده است، گفت: «دروغ می‌گویند. من واکسنم را تابستان زده بودم.»

هفته گذشته گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی وبلاگ‌نویسی که در آبان سال ۹۱ بازداشت و حین بازداشت کشته شد، در یک پیام ویدیویی اعلام کرد که روز ۱۸ آذرماه مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفته است.

گوهر عشقی در پیام ویدیویی که پس از این حمله منتشر کرد، گفت در حالی که به طرف امامزاده محمدتقی رباط‌کریم محل مزار فرزندش می‌رفت سرنشینان یک موتورسیکلت به سوی او‌ آمده و یکی از دو موتورسوار پیاده شده و او را بر روی محلی که میلگرد بود هل داده است.

گوهر عشقی افزود که پس از این حمله از هوش رفته و در بیمارستان به هوش آمده است.

پیش از این حمله، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی گوهر عشقی و دختر و داماد او را دوازدهم آبان در آستانه سالگرد ستار بهشتی برای چند روز بازداشت کرده بودند.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها